Hallo, hoe kunnen we je helpen?

BKOOL gaat haar functionaliteiten alleen aanbieden aan Premium gebruikers

We delen je mee dat, vanaf 17 oktober 2022, de gratis functionaliteiten in BKOOL verdwijnen en dat alleen Premiumgebruikers toegang zullen hebben tot het platform en van alle inhoud zullen kunnen genieten. De belangrijkste reden hiervoor is dat het onderhoud van deze functionaliteiten duur en complex is, en ons belet al onze middelen en inspanningen te wijden aan de voortdurende evolutie en verbetering van de simulator.

We streven ernaar je de meest realistische en meeslepende fietssimulator op de markt aan te bieden en we voegen voortdurend nieuwe functies en inhoud toe aan de toepassing, die momenteel de enige is die zo'n groot aantal en zo'n verscheidenheid samenbrengt aan echte routes, aangepaste trainingen, tot drie verschillende virtuele wielerbanen en de mogelijkheid van video-spinninglessen, naast vele andere opties. Dit alles binnen één enkel Premiumabonnement dat in de jaarlijkse versie slechts € 9,16/maand kost.

We werken hard om waarde te blijven toevoegen aan het BKOOL Premiumabonnement, bijvoorbeeld door de Virtuele Giro d'Italia op te nemen als een beschikbaar evenement binnen het platform, waardoor de extra kosten voor registratie komen te vervallen en we je alle etappes, loterijen en speciale Group Rides kunnen aanbieden als onderdeel van je Premiumabonnement.

Maar de Virtuele Giro d'Italia is niet het enige evenement waar je kunt genieten van de nieuwe HD + 3D videosimulatie. Om je een meer realistische en meeslepende ervaring te bieden, werken wij aan het opnemen en creëren van nieuwe routes over de hele wereld waar je ook van dit soort technologie zult kunnen genieten.

Onze Group Rides blijven speciale gasten hebben, zoals Alberto Contador, Chris Froome of het Soudal Quick-Step team, om je de kans te geven een unieke trainingservaring te delen met je idolen.

En omdat we weten dat het belangrijkste voor jou is dat je je conditie blijft verbeteren, zullen we ook nieuwe trainingsplannen opnemen die zijn ontwikkeld door topprofessionals in de wielerwereld. Dit alles terwijl we het personaliseringsniveau en de sociale component van de simulator verhogen, dankzij een nieuwe virtuele winkel met veel meer beschikbare opties, waaronder fietsmodellen van topmerken en binnenkort nieuwe accessoires voor je 3D-avatar.

Wij werken dag en nacht om je een meer realistische, complete, leuke en motiverende wielrenapp aan te bieden. Je bent een fundamenteel onderdeel van ons team en wij kunnen je alleen maar zeggen dat wij, om je vertrouwen waard te blijven, meer dan ooit een beroep zullen doen op het BKOOL-peloton om van je training thuis een unieke ervaring te maken. 

Was dit artikel nuttig?
Aantal gebruikers dat dit nuttig vond: 16 van 62

0 Opmerkingen

U moet u aanmelden om een opmerking te plaatsen.
Mogelijk gemaakt door Zendesk